Pokud máte alespoň kapku cti v těle a i pokud nemáte,
prosím a žádám Vás, abyste z mého blog nic nekopírovali,
především pak mou tvorbu a mé myšlenky.
Pokud chcete tak nutně použít některou z mých vět do svého článku,
prosím o uvedení mě jako autora. Děkuji Vám.Listopad 2012

Vánoční blog-sraz :)

24. listopadu 2012 v 15:09 Každodenní povídání
Před začátkem léta jsem navrhovala spáchání takového blog-srazu :) Byl to jen nápad, myšlenka. Ptala jsem se Vás a hodně z Vás souhlasilo. Pak jsem napsala další článek - tady, ale i přesto, že Vás původně bylo poměrně dost, se mi přihlásili jen 3 lidi. Proto mě napadl druhý pokus. A to, pojďme něco spáchat někdy kolem Vánoc :) Klidně se Vám i do emailu představím atd, abyste věděli, že jsem fakt normální :D (někteří snad pochybovali? :D) Podmínky jsou stejné jako minule, vyjma 6. bodu, protože nepředpokládám, že byste měli ještě něco naplánovaného (ale pokud ano, tak samozřejmě připište, kdy máte čas..) Co si o tom myslíte? Pokus č.2 :D (Více informací tady)

Blogový svět...

22. listopadu 2012 v 22:47 Každodenní povídání
...zmizel docela... a já si tady mohu psát a jen vzpomínat... Děkuji všem, kteří mě provázeli mým životem od začínající puberty až k mým 20tinám. Ještě chvíli zůstanu, ale brzy příjde den se také rozloučit a pak mé myšlenky budou končit na papírech v mém šuplíku, kdesi v novém domově..

Miluji Tě

15. listopadu 2012 v 16:21 Každodenní povídání
Ten den, kdy mi vyjádřil lásku, toho dne poprvé vysvitlo slunko a ten den, kdy jsme se milovali, napadl první letošní sníh...Miluji Tě, ale nesmím ti to říct....


Brno a jejich gangnam style

14. listopadu 2012 v 17:12 Zaujalo mě

Brněnská šou na téma Gangnam style, kterou rozjela parta studentů v Brně :) Mají můj obdiv...aneb v Brně se zřejmě nikdy nenudí :) Má to styl, rytmus a originalitu..potlesk..

Moje osobnost...

13. listopadu 2012 v 17:42 Každodenní povídání
Co je to zase za pitomé téma týdne? Vracím se zpátky do toho hnoje. Do toho bahna. A nebo víte co, nevracím se nikam. Prostě to konečně skoncuju. Je mi jedno, kterému náboženství kdo věří. Je mi jedno, v co kdo věří. Nefunguje to. Nic nefunguje. Zamilovala jsem se. Ano, miluju ho do prdele. nechtěla jsem spěchat. Nespěchala jsem. bylo mi to vlastně uplně putna jak rychle to půjde. Milovala jsem každý den, kdy mi zavolal, každý den, kdy mi napsal na fb či smsku, každý den, kdy jsem slyšela jeho hlas a tu debilní přezdívku "Lotosový květe". Milovala jsem, kldyž mi vyjádřil lásku, chtěla jsem každáý okamžik. Věděla jsem, že to nebude trvat dlouho. Vnitřně jsem si to myslela. Chtěla jsem...Chci. aby mě líbal. Miloval. Šeptal mi. Aby mě představil jako "Ano, to je ona." Aby všichni věděli, že jsem byla ta, se kterou se miloval jako s žádnou jinou. Aby všichni věděli, co se tu noc stalo. Proč se bojí? Proč se doprdele bojí? To jsou samé kecy. Samé výmluvy. Budeme spolu mluvit jako dospělí. Budeme k sobě upřímní. To ti to teda dlouho vydrželo. Vím proč si to napsal. Vázal jsem s Martinou. Víš, že mě to nasralo, chceš mě odstranit? Chceš mě odstřihnout? Doprdele!! Nemůžeš říct, že mě miluješ a pak se zaleknout a utéct. Takové věci se prostě nedělají. Takové věci se prostě neříkají. Ty jeden kreténe. Doprdele... doprdele... Kreténe pitomá. Já tě miluju, copak to envidíš? Chci tě. Chci, abys mě miloval a chtěl... Chci tě!

Ztráta přátel zabolí, ale bolest ze ztráty nejlepších přátel zůstává...

10. listopadu 2012 v 22:37 Každodenní povídání
Všechny, které jsem měla ráda a na kterých mi záleželo odchází. Mluvím o blogovém světě. Postupně se s námi loučí další a další. Například ziza, jejíž články jsem téměř ani neznala, protože mi nedala možnost. Svou činnost ukončila (nebo dlouhodobě pozastavila?) v lednu roku 2010. Znám ji jako člověka, ikdyž né osobně tak alespoň ty drobnosti z fb a vím, že je fajn a že i její blog mi bude scházet. Další je naše milovaná Porcelánová baletka, která se už tolikrát přestěhovala a tolikrát od nás odloučila, ale vždy nás zase našla. S ní jsem ztratila kontakt uplně. Její poslední článek si můžete přečíst na jejích webových stránkách z 1. ledna 2012, kde napsala svůj zřejmě poslední článek. Nebo existuješ někde jinde Baletko? FB sice má, ale nechodí na něj, jestli má někde jiný netuším, email má buď plný a nebo zrušený a jiný kontakt jsem na ni nikdy neměla. Proto prosím minutu ticha za každého z nich. Další ze ztracených duší, tento člověk bohužel nestačil mít svůj blog. Poznala jsem ho díky kamarádce Chrissie, která již svou existenci také ukončila, ale fb na sebe máme do dnes. Alty. Altyho jsem vnímala jako bratra. Jako právoplatného bratra. Člověka, kluka, jehož jsem chtěla poznat, s nímž jsem se chtěla setkat na animefestu či jinde. Ne, on se neztratil. I fb pořád vlastní, ale... stárne. Už to není ten malý hoch, kterého jsem znala a tak prostě, jak se přehoupla puberta či jiné a naše komunikace čím dál tím víc slábla jsem ho také ztratila. Nakonec si mě smazal ze skypu, fb a na telefon také nereaguje. Už jsem pro něj naprosto cizí. Budeš mi chybět a děkuji za to, že jsi tu pro mě byl těch pár let. Prosím další minutu ticha, za ztraceného přítele Altyho.

Na vlásku navždy

9. listopadu 2012 v 8:22 Zaujalo mě
Viděli jste pohádku "Na vlásku"? :) tak tady je její volné 6timinutové pokračování :D:D


Cirque du Soleil: Vzdálené světy

6. listopadu 2012 v 20:07 Zaujalo mě
Ano...je to neuvěřitelné, ale zřejmě jsme se dočkali i tohoto :) Pozor, není to nahrané představení či něco podobného, je to regulérní film! A to je úžasné :))


Jinak bych ještě ráda pozvala ty, kteří se neodhodlali, blíží se nové představení, od 8.-9.2.2013 a my s Kukí opět jedeme :) vstupenka stojí nejlevnější 1500,- ale pokud chcete něco vidět, je lepší za 2 000,-. Bohužel sama nerozumím tomu, proč je to najednou tak drahé, asi proto, že to je představení alá Michael Jackson.. Kdyžtak se ozvěte, my nekoušeme :)

Pochopila jsem...

2. listopadu 2012 v 21:35 Každodenní povídání
...tajemství...

A little - Robert J. Walsh y Richard Harris

2. listopadu 2012 v 20:04 Zaujalo mě
Tu noc napadl první sníh...dívala jsem se na sněhově bílou pokrývku a sluchátka v uších náhodně naskočily na tuto písničku.. tady je..