Pokud máte alespoň kapku cti v těle a i pokud nemáte,
prosím a žádám Vás, abyste z mého blog nic nekopírovali,
především pak mou tvorbu a mé myšlenky.
Pokud chcete tak nutně použít některou z mých vět do svého článku,
prosím o uvedení mě jako autora. Děkuji Vám.Charakteristika - Setkání se zajímavým člověkem...

25. prosince 2012 v 17:55 |  Vlastní tvorba
...který na vás silně zapůsobil...charakteristika resp. pokus o ni.., která může působit trochu rozpoluplně, protože já sama nevím, jestli jsem na něj naštvaná nebo ho lituji...čtěte..dozvíte se.. :)Před měsícem, když jsem se poprvé setkala s tímto člověkem, jsem byla dívka relativně pesimistických nálad. Téměř nic mě nebavilo a pro nic jsem neměla zalíbení. Když se poprvé vyskytl na mé narozeninové oslavě, a já viděla jeho vzhled, jeho šat, rozesmála jsem se. Připomínal mi blázna, mluvícího nesmyslné řeči a nesmyslná slova. Připomínal mi člena nějaké sekty či nějakého neidentifikovatelného náboženství. Jeho vysoká štíhlá postava značila, že byl, nebo snad ještě je, sportovního charakteru. Měl krátké hnědé vlasy a nádherné hnědé oči. A já jsem asi začala cítit něco víc.
Je to člověk, u kterého se na první pohled zdá, že miluje všechny. Každou lidskou bytost, každou květinu, každého bez ohledu na to, jestli je ten člověk zlý nebo dobrý. Každého kromě sebe. Ale to se opravdu jenom zdá. Na své okolí působí vždy optimisticky, usměvavě a vesele. Pohybuje se dlouhými, klidnými a vyrovnanými kroky, kterými dokazuje svou sebejistou povahu. Než něco řekne, dobře zváží svá slova. Dokáže číst v lidech jako v knihách a jeho sebejisté jednání způsobí, že mu lidé jdou na ruku a že v mnoha mladých ženách dokáže vyvolat chvilkové i dlouhodobé poblouznění. Ve společnosti se ukazuje vždy s dobrovodem jedné nebo více žen, takže by se snad mohlo zdát, že je dobrý manipulátor, kterým také je. K lidem se chová nadřazeně, ukazuje jim svou myšlenkovou převahu. Ukazuje jim, že je lepší než oni. Je ješitný a domýšlivý. Je mazaný. Vždy dosáhne toho, co chce a vše to zahraje s naprostou galantností.
Miluje přírodu, ale bojí se samoty. Ke své práci se chová vždy zodpovědně a s určitým respektem. Cení si toho, čím je a za co ho lidé považují. Cení si toho, že je mezi jednou z uzavřených společností tak vyjímečný a tak oblíbený, protože málokdo se k němu dostane tak blízko, aby mohl skutečně poznat, jaký je.
Jeho hlavním nadáním a schopnostmi je výroba vynikajících, dobře opracovaných lan s perfektní nosností. Jeho tajný recept, který nikomu neprozradí. Dle knih, které má v pokoji se mohu domnívat, že je sečtělý a dle učebnic snad i učenlivý, chytrý, bystrý.
Někteří lidé mohou působit optimisticky, sebejistě, mohou dávat rady, kterými se sami neřídí a mohou být dobrými manipulátory. Snaží se pomoci ostatním, protože neví jak pomoci sobě a tak utíkají před svými problémy. On je jedním z nich. A já na to přišla. Proto utíká.
 


Komentáře

1 Kukí Kukí | Web | 26. prosince 2012 v 13:51 | Reagovat

Můj názor na ní znáš :) a stále se nezměnil...moc hezky napsané :)

2 Petra Petra | 22. února 2013 v 0:10 | Reagovat

Chybí ti vnější popis, ale jinak hezké.

3 SergiooO SergiooO | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:38 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama