Pokud máte alespoň kapku cti v těle a i pokud nemáte,
prosím a žádám Vás, abyste z mého blog nic nekopírovali,
především pak mou tvorbu a mé myšlenky.
Pokud chcete tak nutně použít některou z mých vět do svého článku,
prosím o uvedení mě jako autora. Děkuji Vám.Charakteristika - Ano, tohle je ten správný člověk!

7. dubna 2013 v 12:31 |  Vlastní tvorba
Před necelým půl rokem, na mé oslavě narozenin, jsem se seznámila s osobou pro mě zprvu docela zvláštní a trochu šílenou. Jmenuje se Eliška a je na vozíčku. Nejdřív jsem nechápala, proč se kolem ní lidé tolik motají, čím by pro mě mohla být zajímavá, ale poté na jedné společně strávené akci jsme se spřátelily.
Eliška je přesně ten člověk vůdčího typu, za kterým lidé jdou, protože za ním skutečně chtějí jít a protože mají několik dobrých důvodů proč za ním jít. Když jí vidíte poprvé, napadne vás, že ze sebe dělá chudinku, ale pod slupkou se skrývá skutečný člověk s city a bolestí, kterou má nejenom kvůli vozíčku, ale také proto, že nikdy nebude moc mít děti. Je skromná, obětavá, hodná a milá. Životem se protlouká jako kdyby na žádném vozíčku nebyla a snaží se o to, aby ji to neomezovalo a nezvýhodňovalo oproti ostatním. Je férová. Před lidmi si na nic nehraje a ke každému se chová natolik upřímně, aby ji potom nemuselo tížit svědomí. Není domýšlivá ani ješitná, nejdříve se stará o ostatní než sama o sebe. Dokáže se vcítit do člověka, vyslechnout, věřit ale i svěřit. Je to hodně psychicky silná žena, která žije s tím co má a užívá si života naplno.
Má ráda přírodu tak jako nikdo. Ráda jezdí stanovat nebo jenom tak posedět venku v trávě. Má cit ke všemu co je živé a proto chová poměrně dost zvířat. Je zodpovědná, učenlivá a ikdyž nemá tu nejlepší práci na světě, užívá si ji a doufá, že se jednou dostane dál.
Je velice sečtělá, miluje knihy, ráda se zúčastňuje různých soutěží, jak psychických tak i fyzických, stačí-li jí na to její síly. Ráda vyšívá, štrikuje, háčkuje a luští křížovky, tudíž se mohu domnívat, že je i velice chytrá.
Je to velký bojovník, ikdyž má takový osud a proto je pro mě vzorem nejen vůdčím, ale i svou schopností nevzdávat se a jít dál a užívat si života, protože nikdo nevíme, co bude zítra.
 


Komentáře

1 Rabe Rabe | Web | 12. dubna 2013 v 16:35 | Reagovat

takových lidí je velmi málo :)

2 Kukí Kukí | Web | 30. dubna 2013 v 3:00 | Reagovat

Na to už můj názor znáš :) A té holčiny si važ :)

3 KukiSeVraci KukiSeVraci | 2. října 2014 v 19:03 | Reagovat

Si delas prdel ne? Takovou ptakovinu jsem jeste neslysel a jeste k tomu to neni charakteristika

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama